Oled sattunud FIE Tarmo Kähr'i kodulehele. Osutan erinevaid IT-teenuseid. Võin aidata arvuti korrastamisel (operatsioonisüsteemid Windows, Linux, Mac OS X), programmide installeerimisel. Olen valmis looma kodulehe, abistama internetiteenusepakkuja valimisel, kodulehe majutusega seotud küsimuste korral ja paljudes muudes IT-valdkonna küsimustes. Soovi korral saada küsimus kodulehel oleva vormi kaudu. Kui näed ekraani allservas vestluse alustamise võimalust, saab ka sealt ühendust võtta. Alati ei ole ma koheselt kättesaadav, kuid ka sealt saab saata sõnumi, millele vastan esimesel võimalusel.

Olen töötanud IT-valdkonnas alates 1995. aastast. Senine töökogemus sisaldab küll eelkõige arvutivõrkude administreerimise ja haldusega seotut, kuid pea alati on olnud üheks tööülesandeks ka kodulehe loomine ja hooldamine. Olen olnud mitmes koolis arvutiõpetaja ja infojuht (Kohtla-Järvel, Kohta-Nõmmel, Tallinnas, Käinas); samuti mõned aastad EENeti Ida-Virumaa võrguhaldur. Peaaegu kümme aastat olin esialgu Kärdla Linnavalitsuses, seejärel peale Kärdla linna ja Kõrgesaare valla ühinemist moodustatud Hiiu Vallas kuni 2014. aasta oktoobrini Hiiu Vallavalitsuses IT-spetsialist. Alates 2015. aasta kevadest on üheks kohustuseks hallata Hiiumaa Haigla servereid. Füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsen alates 2009. aastast. Lisaks muudele tegevustele haldan ka Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu serverit ekklesia.ee.

Lisaks IT-valdkonnas tegutsemisele olen ka Kärdla Baptistikoguduse pastor - just see töö mu 2004. aastal Hiiumaale tõigi.

Jõudumööda pean ka veebipäevikut - kuigi ma ei ole eriti aktiivne kirjutaja. Vahel armastan pilti teha - neid võib näha mu Facebook'i lehel, aga ka mujal: Kärdla koguduse pildigaleriis ja minu oma serveris.